Publicat 20 Ian 2021 | Reactualizat 17 Feb 2021 | Expiră 20 Feb 2021

Reprezentat zonal Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Canditatul ideal
Esti o persoana dinamica, care este motivata de propriile reusite si care are perspicacitate in gasirea clientilor si relationarea cu acestia?
Stii ca poti reusi in atingerea targetului de vanzari propus?
Daca doresti sa lucrezi intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti pe plan personal si profesional, te asteptam la un interviu!
Dar pentru a ne asigura ca suntem ceea ce cauti, iar tu esti canditatul ideal, te rugam sa vezi cerintele si oferta noastra!

Cerinte:
- Studii superioare tehnice (constituie un avantaj)
- Experienta in vanzarea produselor tehnice catre clienti industriali.
- Exeprienta intr-un post similar reprezinta un avantaj
- Cunostinte medii operare PC si pachet Microsoft Office
- Abilitati organizatorice
- Orientare catre client si rezultate
- Persoana energica, onesta, ambitioasa, avand o atitudine pozitiva si serioasa
- Excelente abilitati de comunicare
- Constituie un avantaj cunostintele tehnicilor de vanzare si negociere
- Cunoastinte limba engleza (constituie un avantaj)
- Obisnuinta de a lucra cu sisteme informatice de gestiune (SAP – constituie un avantaj)
- Permis de conducere categoria B;
Important! Canditatul trebuie sa aiba domiciliul in Brasov sau zonele limitrofe

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Promovarea si vanzarea produselor Bartrom
Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
Deplasari permanente in teritoriu
Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
Intocmirea rapoartelor de activitate in SAP

Beneficii oferite:
- Oportunitate de a lucra într-un mediu profesional orientat spre excelenţă;
- Accesul la tehnologii de ultima generatie
- Susţinere în construirea unei cariere de succes.
- Training periodic international si national
- Pachet salarial premium
- Bonus in functie de performante
- Masina de serviciu
- Smartphone cu abonament business nelimitat
- Laptop

Bartrom - Furnizorul tau pentru Aplicatiile de aer comprimat, Pneumatica, Tehnica Vacuumului si Control Fluide. Cresterea cerintelor si exigentelor de performanta conduce la transformari substantiale privind fiabilitatea, precizia si productivitatea procesului tehnologic.

Aceste cerinte impun atat producatorilor cat si furnizorilor de produse industriale acceptarea unei noi atitudini si filozofii de abordare a cerintelor moderne ale pietei.

Fiind o companie extrem de flexibila am actionat rapid la aceste cerinte intr-o continua schimbare, am asimilat inovatiile tehnice si le-am adaptat pietei romanesti. Aceste calitati au reusit sa puna compania in pozitia de a anticipa nevoile pietei cu exigente tot mai crescute in domeniul Automatizarilor pneumatice si Controlul fluidelor.

Conceptul de transparenta totala sta la baza unei relatii de incredere Furnizor-Client, iar Bartrom abordeaza cu generozitate o politica de bunavointa si flexibilitate fata de toti partenerii ei.

Colaborand cu firma Bartrom beneficiati de conditii avantajoase Furnizor - Client, noi fiind direct interesati sa va furnizam produsul optim nevoilor firmei dumneavoastra, avand garantia pretului real.

Bartrom nu va ofera doar un portofoliu extins si complex de produse, ci si servicii personalizate, de formare si consultanta.

Expirat
Reprezentat zonal Vanzari  -  BARTROM EXIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles