REPREZENTAT VANZARI

DG GROUP 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Postul vacant este in cadrul diviziei pentru diabet.

Experienta anterioara in vanzarea serviciilor medicale ,produselor sau dispozitivelor medicale reprezintă un avantaj,
minim 1 an
Aptitudini de comunicare si organizare
Competente de prezentare ,promovare si vanzare
Orientare catre client
Studiile in urmatoarele domenii reprezinta un avantaj:
medicina/ farmacie/ chimie/ biologie/ biochimie
Obligatoriu permis categoria B

Descrierea jobului

Promovarea produselor companiei către medici ,farmacii ,clinici, spitale,etc din zona geografică alocată
Stabilirea si menținerea unei bune relații cu toti clientii
Abilități de comunicare, relationare si negociere cu clientii
Abilități de lucru in echipa
Abilități de organizare si planificare
Persoana dinamica cu initiativa si gandire flexibila
Creșterea permanentă a portofoliului de clienti
Disponibilitate de deplasare
Atingerea obiectivelor stabilite, prin realizarea numărului de întâlniri propuse și, de ce nu, depășirea acestora
Actualizarea bazei de date cu medici activi și creșterea acesteia, în vederea menținerii vechilor colaborări și încheierii unora noi.
Întocmirea raportelor privind activitatea desfasurata
Salariul va fi negociat in urma interviului
Beneficii:
Salariu fix + bonusuri

Masina de serviciu
Telefon de serviciu
Trainig de produse-training medical

D&G GROUP SRL ocupa o pozitie de lider in piata de aparatura medicala si produse parafarmaceutice.
Infiintata in anul 2001 ,compania se poate lauda cu o echipa experimentata si puternica !
Activitatea principala a firmei o reprezinta distributia la nivel national de dispozitive si consumabile medicale catre lanturi de farmacii , spitale, clinici, cabinete, farmacii individuale, depozite parafarmaceutice, etc.
Societatea furnizeaza echipamente medicale , asigurand in acelasi timp si suportul tehnic profesional.
DG GROUP este formata din profesionisti cu o experienta vasta in acest domeniu ,fiind preocupata de binele pacientilor si de o colaborare apropiata cu specialistii.
Alatura-te echipei noastre ,vei lucra intr-un mediu prietenos cu multiple oportunitati de dezvoltare si o echipa incluziva!
Publicat 23 Sept. 2022 Reactualizat 21 Oct. 2022 Expiră 23 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.