Reprezentat vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

SC THYSSENKRUPP MATERIALS ROMANIA SRL angajeaza Reprezentati vanzari

Asteptari profesionale:
· Diploma de absolvire a studiilor superioare.
· 1-2 ani experienta in vanzari sau pe aceeasi pozitie sau pe o pozitie similara
· Cunostiinte despre otel carbon/otel inoxidabil/aluminiu/oteluri aliate/plastic/servicii procesare.

Abilitati solicitate:
· Excelente abilitati de comunicare si negociere
· Aboardarea vanzarilor
· Cunostiinte tehnice
· Cunostinte in MS OFFICE
· Permis de conducere categoria B

Avantaje profesionale(dar nu obligatorii):
· Cunoasterea sistemului SAP
· Cunostinte de limba engleza/ bulgara/ ucrainiana

Locul angajarii:
· Bucuresti
· Iasi
· Bacau
· Craiova
· Galati
· Constanta
· Arges
· Suceava

Descrierea jobului

Sarcini de serviciu:
· Clienti noi in portofoliu
· Mentinerea portofoliului de clienti existent
· Monitorizarea pietii si a concurentei
· Gestionarea ofertelor clientilor,contractelor si reclamatiilor
· Cooperarea cu celelalte departamente ale companiei
· Raportarea catre Directorul de Vanzari.

Pachet oferit:
· Salariu competitiv si beneficii secundare
· Integrarea intr-o companie internationala
· Mediu de lucru favorabil
· Dezvoltarea individuala a carierei prin oportunitati de formare.

Asteptam cu nerabdare sa primim CV-ul dumneavoastra cu poza si cerintele salariale prin email la ramona.iosub@thyssenkrupp-materials.com
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022