REPREZENTAT VANZARI ZONAL - MATERIALE ELECTRICE

SC GLOBAL ELECTRIC&LIGHTING SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Zona alocată conţine judeţele: Brașov, Sibiu, Mureș, Cluj, Bistrița, Hunedoara.
  • studii medii sau superioare
  • minim 2 ani experienta in domeniu
  • disponibilitate de deplasare
  • permis de conducere categoria B
  • abilități de vânzări și negociere
  • persoană dinamică, orientată către rezultate;

Descrierea jobului

  • vânzarea produselor din portofoliul firmei către clienți (magazine și depozite specializate de materiale electrice) în conformitate cu standardele si politicile companiei
  • identificarea și atragerea de noi potențiali clienți
  • realizarea targetului de vânzări alocat
  • ofertarea, contractarea și menținerea relațiilor cu clienții
  • culegerea de informații relevante despre piață și concurență

Benficii:
  • salariu atractiv + bonus din vânzări
  • mașină de serviciu, telefon și laptop.

Global Electric & Lighting este o societate cu răspundere limitată înființată în anul 2015 având ca obiect de activitate importul și distribuția de materiale pentru instalații electrice, scule de mână și unelte. În prezent suntem distribuitori oficiali în Romania ai firmelor GTV Lighting și Hoegert.

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.