de ani Fără Frică...

Publicat 26 Iul 2006 | Reactualizat 24 Aug 2006 | Expiră 26 Aug 2006

REPREZENTAT VANZARI -SAT MATCA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta min 2 ani in domeniul vanzarilor de seminte sau pesticide si preferabil in zona (Tecuci, Vaslui, Bacau, Targu Bujor, Barlad, Adjud, Marasesti);
Mentalitate proactiva si deschisa spre nou, orientare catre rezultat;
Persoana loiala, entuziasta si dinamica;
Capacitate buna de comunicare cu clienti avand diferite niveluri de pregatire;
Disponibilitate de a calatorii 80% din timp;
Limba engleza-scris, vorbit, citit
Studii finalizate in agricultura/horticultura

Descrierea jobului

Companie multinationala ofera postul de Reprezentant vanzari - zona SAT MATCA
Responsabilitati:
- Promovarea in zona Matca si perimentru
- Realizarea bugetului de vanzari in zona
- Organizare loturi demo, Zile deschise, seminarii
- Extinderea retelei de distributie existente
- Evaluarea zonei si market survey

Salariu foarte atractiv (fix+bonusuri si prime in functie de performanta), masina, laptop, telefon;
Reale posibilitati de dezvoltare si avansare.
Pentru a aplica direct pe site-ul Adecco dati click aici http://www.adecco.ro:8001/job-146-reprezentant_vanzari_sat_matca.html

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix , Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300 35 46
Tel: 031/405 9840 / 41
Fax: 021/300 35 45
E-mail: recrutare@adecco.ro

BUCURESTI Nord - Str. Alexandru Ioan Cuza, Nr. 17, Sector 1
Tel/Fax: 031/805 8417

BUCURESTI Vest - Str. Valea Cascadelor, Nr. 4, Sector 6
Tel: 031/805 8245
Fax: 031/805 8243

TIMISOARA - Eugeniu de Savoya, nr. 6
Tel: 0256/432 211
Fax: 0256/406 180
E-mail: timisoara@adecco.ro

PITESTI - Bulevardul Eroilor, nr. 16 B
Tel: 0248/612 303
Tel: 0348/401 548
Fax: 0248/612 304
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel: 0269/206 450
Tel: 0369/405 244
Fax: 0269/206 451
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str Ludovic Szantay, nr. 1, ap. 5,
Tel/fax: 0257/281 147;
E-mail: arad@adecco.ro.

Cluj - Str. Iuliu Maniu, nr. 39
Tel: 0264/406 234
Tel: 0364/405 376
Fax: 0264/406 232

Iasi - Bd. Tudor Vladimirescu, nr.4, bl. 311, parter
Tel: 0232/206 120
Tel: 0332/411 805
Fax: 0232 206 110

PLOIESTI - Str Mercurului, Nr 1
Tel: 0244/ 519 320
Fax: 0344/ 801 393
E-mail: ploiesti@adecco.ro

Expirat
REPREZENTAT VANZARI -SAT MATCA  -  S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles