Reprezentat vanzari - Agricultura

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de horticultura/agricultura, atunci esti candidatul ideal pentru noi.
Pe langa pasiune, candidatul ideal trebuie sa fie eficient si integru, harnic, cu capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor; cu atitudine proactiva, responsabil, cu abilitati excelente de organizare, sistematizare si cu atentie la detaliu; cu abilitati excelente de comunicare si relationare, energic, disciplinat, rezistent la stres, orientat catre rezultate si catre imbunatatire continua, cu capacitatea de a lucra independent, pasionat de meserie, calitate si disciplina.
Cerinte:
-Studii universitare/liceale in domeniul Agriculturii sau Horticulturii.

Descrierea jobului

Anul acesta ne marim echipa de vanzari si in concluzie, avem nevoie de oameni specializati pentru urmatoarele locatii.
-Locatie Bucuresti - Administrare magazin online de produse agricole
-Locatie Mogosoaia - Vanzator Magazin Agricol
-Locatie Baleni-Sarbi - Vanzator Magazin Agricol

Responsabilitati:
Realizezi vanzari astfel incat sa urmaresti atingerea obiectivului agreat.
Promovezi portofoliul de produse catre fermierii din aria de responsabilitate
Asiguri suport in implementarea actiunilor de marketing (evenimente, loturi demonstrative, concursuri etc)
Intretii relatiile comerciale cu clientii existenti ai companiei
Prospectezi piata in vederea dezvoltarii zonei alocat.

Oferta:
- Pachet salarial competitiv.
- Bonus lunar in functie de vanzari/comenzi.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu dinamic si profesionist;

S.C. Market Farm Consult S.R.L. este o firma dinamica ce activeaza in domeniul vanzarilor agricole. Ne-am propus sa aducem in gospodariile tuturor fermierilor din Romania produse agricole de calitate superioara, produse ce sunt adresate atat fermierilor ce produc legume, cereale sau plante ornamentale cu scopul comercializarii cat si celor care produc pentru consumul propriu.

Principalele canale de vanzare al produselor il reprezinta site-ul www.biosel.ro, dar si magazinele fizice situate in localitatile Bucuresti, Mogosoaia (Ilfov), Baleni-Sarbi (Dambovita), Crivat (Calarasi).

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos