Reprezentanti comerciali Bucuresti, Satu Mare si Dolj

SC PERLA HARGHITEI SA 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam pentru judetele Satu Mare si Maramures un reprezentant comercial. Daca te incadrezi in cerintele de mai jos, noi consideram ca este suficient ca sa putem avea o discutie despre oportunitatea ta, de a te alatura echipei noastre.

Candidat: •Minimum 3 ani experienta de vanzari in FMCG - criteriu eliminatoriu;
•Studii superioare (un atu suplimentar) / medii;
•Proactiv, orientat spre rezultate; capabil sa lucreze cu un grad ridicat de autonomie;
•Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
•Capabil sa ia decizii rapid, generator de solutii pozitive cu efect in rezolvarea problemelor de rutina zilnica
•Orientat catre dezvoltarea afacerii dar si catre client;
•Determinat, capabil de lucru in conditii de stres;
•Te ghidezi dupa valori puternice si integrate
•Bune cunostinte operare PC: Microsoft Office;
•Permis categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
•Planifica si coordoneaza activitatea zilnica pe zona, pentru indeplinirea obiectivelor lunare si anuale de vanzari si de executie la punctele de vanzare
•Identifica noi oportunitati de vanzare si dezvolta sectorul de piata atribuit;
•Este responsabil pentru atingerea obiectivelor cantitative si calitative de vanzari
•Sustine activ, prin implicare, performanta echipei de vanzari a colaboratorilor / distribuitorilor din zona arondata;
•Asigura suport fortei de vanzari a distribuitorilor, astfel incat sa se realizeze o vanzare eficienta;
•Monitorizeaza activitatea de vanzare a distribuitorilor din zona alocata.

La aceste caracteristici ale tale vom adauga si noi cateva „minerale” din industrie:
•O echipa dornica sa performeze intr-un mediu de business in plina dezvoltare
•Recunoasterea performantelor si a rezultatelor tale
•Oportunitati de promovare
•Mediu de lucru care incurajeaza proactivitatea si initiativa

Suntem o companie cu istorie indelungata (imbuteliem apa minerala inca din anul 1952), insa tinem pasul cu provocarile si avantajele prezentului, dorind sa construim un viitor mai bun pentru toti beneficiarii apei minerale excelente izvorate in Ciucul Inferior intre Masivul Harghita si Muntii Ciucului.

Publicat 2 Sept. 2022 Reactualizat 30 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.