Reprezentanta vanzari prin telefon

ECOPACK BUSINESS 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Trebuie sa fie o fire optimista si vesela.
Sa stie sa vorbesca frumos si sa scrie frumos (vocea este cartea ta de vizita)
Sa fie descurcareata si persistenta. Cand ii dam o situatie de rezolvat sa nu se opreasca pana nu gaseste solutia.
Abilitati de organizare si planificare
Abilitati de vanzare si negociere
Cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, Facebook.
Poate sa fie proaspat absolventa, masteranda sau chiar studenta NU CONTEAZA VARSTA, CI ATITUDINEA

DOAR CANDIDATII ELIGIBILI PENTRU ACEST POST VOR FI CONTACTATI.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Telefoane, ofertare, e-mail-uri
Prezentarea si promovarea prin telefon a produselor si serviciilor companiei pentru actuali si viitori clienti
Facturare, awb-uri,
Mentinerea vie a relatiilor comerciale cu clientii nostri.
Realizarea targetului de vanzari si indeplinirea obiectivelor stabilite
Creare de postari pe Facebook.
Mentine curatenia la locul de munca
Program de lucru 8:30-17:00, cu jumatate de ora pauza.
....lasam loc liber pentru ce ne mai vine in minte pe parcurs.

Ce oferim:
Salar fix - 2000lei / 2500lei (dupa primele 3 luni)
Bonusuri de performanta: 1000-2000lei
Un loc de munca de unde poti sa iesi la pensie daca performezi:) (nu ne place sa avem fluctuatii de personal)
Atmosfera de lucru placuta.
Posibilitatea de a promova in cadrul firmei.

De cand avem nevoie?
Cat mai repede posibil ( chiar de la 1 Octombrie, deoarece actuala colega care ocupa acest post trebuie sa aiba grija de fetita ei)

Personalizam si comercializam o gama variata de pungi si sacose de hartie (albita sau natur), pungi BOPP, sacose maiou, saci menajeri si tavite de carton.
Publicat 19 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.