Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 11 Feb 2017 | Expiră 12 Feb 2017

REPREZENTANTA / REPREZENTANT VANZARI

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Experienta in vanzari minim 3-5 ani.
Initiativa, capacitate de comunicare.
Perseverenta, seriozitate, implicare.
Orientare spre rezultat.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- Introducerea/ sustinerea si dezvoltarea marcii RAVENOL.
- Implementarea strategiei de vanzari si marketing a companiei .
- Identificare/ contactarea si racolarea de parteneri noi.
- Elaborarea/ prezentarea si sustinerea ofertelor de colaborare la partenerii potentiali.
- Gestionarea relatiei cu clientii in termeni de vanzare/ incasare si activitate specifica de marketing.
- Primirea si transmiterea catre companie a comenzilor.
- Monitorizarea si transmiterea catre firma a activitatilor concurentei.
- Transmiterea saptamanala catre firma de rapoarte specifice activitatii(vanzari, incasari, marketing, etc).

Cerinte:

- Studii (de preferinta tehnice).
- Experienta in vanzari(de preferinta auto).
- Permis conducere cat.B(de preferinta cu min 3 ani experienta condus).
- Abilitati de comunicare.
- Abilitati de vanzari(cursuri de vanzari prezinta avantaj).
- Disponibilitate deplasari/ program prelungit.
- Capacitate de organizare/ planificare.
- Capacitate de decizie si selectare prioritati.
- Cunostinte operare programe specifice de calculator(editare text, utilizare/ transmitere/ receptie date etc).

Oferta:

- Bonusuri, beneficii, deplasari in strainatate.
- Loc de munca stabil.
- Pachet salarial motivant(salariu motivant +bonus vanzari+bonus merite exceptionale).
- Masina serviciu( SKODA ) +telefon+tableta.
- Sansa de a lucra intr-o companie aflata in plina ascensiune.
- Sansa de a construi si dezvolta o afacere.
- Posibilitati de promovare.

ZONAL AUTO OIL SRLl este reprezentanta in Romania a producatorului RAVENSBERGER Schmierstoffvertrieb Gmb proprietarul brandului RAVENOL.

In anul 2016, la 70 ani de la fondarea companiei, produsele RAVENOL  sunt produse exclusiv in GERMANIA si sunt exportate in peste 80 de tari, pe toate continentele.

Expirat
REPREZENTANTA / REPREZENTANT VANZARI  -  Zonal Auto Oil S.R.L.