Publicat 16 Nov 2017 | Reactualizat 07 Dec 2017 | Expiră 16 Dec 2017

Reprezentant Zonal Vanzari

1 post

Candidatul ideal

Perseverent, dinamic si aptitudini in domeniul vanzarilor, comunicativ.
Orientare catre indeplinirea targetului stabilit.
Cunostinte medii de operare PC (MS Office, Internet).
Disponibilitate pentru munca de teren.
Disponibilitate pentru participarea la cursuri, intern si extern.
Experienta in domeniul beauty reprezinta un avantaj.
Experienta in organizarea de evenimente, seminarii, show-uri de prezentare produs reprezinta un avantaj.
Experienta si rezultate verificabile pe baza de recomandari de la locurile de munca anterioare.

Descrierea jobului

Vizitarea clientilor firmei conform unei rute prestabilite.
Gasirea de clienti noi, intretinerea relatiei cu clientii si urmarirea comenzilor si platilor facute de clienti.
Promovarea portofoliului companiei Eternal Beauty SRL.
Beneficii: Salariu fix + bonus in functie de performanta, masina de serviciu ,telefon,tableta.

Eternal Beauty SRL are o experienta de 21 ani in domeniul distributiei cosmeticelor profesionale si a dotarilor pentru saloane de infrumusetare.
In portofoliu se regasesc branduri importante la nivel mondial pentru care compania este distribuitor in Romania, cum ar fi: Schwarzkopf Professional, Macadamia Natural Oil, INDOLA, MakeUp Factory, THUYA Nails, Olos Cosmetics, Tana Cosmetics, Yellow, Wahl, Moser, AGVGroup, Jaguar, Cerena, BaBylissPro.
www.eternal.ro

Reprezentant Zonal Vanzari  -  Eternal Beauty SRL