Reprezentant zonal vanzari - Profile

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM , in calitate de Reprezentant Vanzari – Divizia Profile

Cautam persoane:
Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, sa invete, sa evolueze;
Pasionate de ceea ce fac, care dau tot timpul ce e mai bun;
Cu capacitatea de a gandi in mod independent, de a lua initiativa si de a fi inovatoare;
Dinamice, flexibile, ambitioase, care stiu sa comunice si sa negocieze;
Cu experienta in vanzarile de distributie (B2B);
Cu minim studii medii;
Care au cunostinte MS Office (Word, Excel);
Cu permis categoria B.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:
Sa mentii si sa dezvolti portofoliul de clienti din zona alocata;
Sa propui produsele Ax Perpetuum pentru client;
Sa implementezi strategiile de vanzari si relatii clienti, asigurand caracterul unitar si convergent al acestora;
Sa negociezi si sa inchei contractele de colaborare cu clientii;
Sa oferi expertiza si suport tehnic clientilor;
Sa monitorizezi piata si concurenta, noile tendinte din domeniu.

Noi iti oferim:
Un pachet salarial atractiv (salariu fix, comision vanzari, bonusuri performanta, bonuri de masa, masina, laptop, telefon);
Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intru-un mediu de lucru placut, dinamic, profesionist si intr-o echipa tanara si motivata;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta.

Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum (perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.
Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022