Reprezentant zonal vanzari echipamente HVAC - Moldova

MIT CLIMA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe pozitie:
· Studii superioare, preferabil in domeniul instalatiilor HVAC;
· Minimum 2 ani experienta pe o pozitiei similara;
· Cunostinte sisteme climatizare si ventilatie
· Abilități de comunicare si negociere;
· Limba engleză la nivel mediu;
· Disponibilitate de călătorie la nivelul intregii tari (permis valid de conducere Categoria B).

Descrierea jobului

Detalii pozitie:
· Administrarea portofoliul de clienti ai companiei si negocierea contractelor
· Dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali si generarea de noi clienti;
· Promovarea solutiilor tehnice oferite de Mitsubishi Electric, Climaveneta, Hisense, Airwell, Vortice si Stulz, precum si intarirea imaginii de piata a produselor si a companiei;
· Identificarea proiectelor si a nevoilor clientilor actuali si viitori;
· Coordonarea zonala a activitatii de vanzari
· Implementarea strategiei de vanzare si a politicii comerciale a firmei

Avantaje:
· Lucru in cadrul unei companii de succes cu o echipa care exceleaza;
· Sistem de recompensare motivational prin raportare la obiective.
· Dezvoltare profesionala ce este sustinuta de programe de pregatire continua in tara si in strainatate

MIT CLIMA este o companie cu capital privat, lider in Romania in domeniul importului si distributiei de echipamente HVAC produse de Mitsubishi Electric, Climaveneta, Hisense, Airwell, Vortice si Stulz.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 12 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022