Reprezentant Zonal Vanzari (ASM) ORADEA

Barrier S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • 1 post Oradea - pentru Jud: BH, AR
Esti foarte bun. Stii asta. Dar ai nevoie de „locul potrivit” pentru a demonstra ca poti mai mult.
Iti plac provocarile si obiectivele indraznete. Si ai curajul sa le propui si sa le implementezi.
Daca te regasesti in acesta descriere poti deveni noul Reprezentant Zonal de vanzari al companiei Barrier .

Cerinte :
  • Ai experienta in activitatea de teren, minim 3 ani ( constituie avantaj activitatea in domenii de constructii , productie, tamplarie pvc, aluminiu, pereti cortina).
  • Absolvent studii superioare tehnice / economice,
  • Buna cunostere a MS Office,
  • Abilitati de comunicare si prezentare
  • Abilitati de prezentare
  • Ai spirit pozitiv si vezi mereu partea buna a situatiei
  • Pretuiesti fiecare coleg din echipa si fiecare client
  • Ii tratezi pe ceilalti asa cum iti doresti sa fii tratat
  • Nu faci compromisuri
  • Consideri ca numai in echipa poti reusi
  • Esti perseverent in atingerea obiectivelor profesionale
  • Iti place sa comunici si sa negociezi
Atunci esti viitorul nostru membru al echipei, pe postul de Reprezentant zonal de vanzari Barrier

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?
  • Vei dezvolta in permanenta portofoliul de clienti al firmei, prin prospectare, contactare, vizite, ofertare, consiliere si contractare.
  • Vei consolida pozitia companiei pe piata si vei creste notorietatea brandului prin atitudinea si actiunile pe care le intreprinzi.
  • Te vei asigura de indeplinirea obiectivelor de vanzari individuale si ale echipei
  • Iti vei insusi un bagaj de cunostinte necesar proiectarii ferestrelor si portofoliului de produse Barrier;
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante formate din parte fixa si bonus corelat cu realizarile individuale, incepand de la 4.500 lei net pana la 10.000 lei net, care pot fi completate prin bonusuri suplimentare, in functie de gradul de indeplinire a unor indicatori specifici
  • Tichete de masa in valoare de 20.09 lei /zi
  • Asigurare medicala si de viata privata
  • Program de training si integrare personalizat
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin cursuri si training furnizate de cele mai competitive companii de consultanta si training
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor
  • Oportunitati de avansare in cariera

Bun venit la Barrier, locul în care creativitatea, exigența și calitatea se împletesc pentru realizarea celor mai bune produse din tâmplărie PVC și aluminiu. Povestea noastră a început în anul 1995, atunci când s-a înființat afacerea de familie Electric Plus. Dorința de a ne face remarcați pe piața din domeniu ne-a ambiționat să creăm brandul Barrier și să ne promitem că vom evolua constant.

După mai bine de 20 ani de activitate, suntem onorați că am contribuit la confortul a mii și mii de clienți. Drumul către succesul de azi al companiei Barrier a fost presărat cu nenumărate obstacole, însă fiecare provocare ne-a ajutat să devenim unul dintre cele mai puternice branduri din domeniul producătorilor de tâmplărie PVC.

Munca noastră nu se oprește doar la fabricarea ușilor și ferestrelor din PVC și aluminiu. Dintotdeauna ne-am dorit să oferim mai mult decât produse de calitate. Așa că ne-am pus la dispoziție resursele pentru a pune bazele Asociației Barrier, un proiect de amploare prin care susținem numeroase inițiative sociale.

Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos