de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Reprezentant zonal vânzări / Regional sales representative CJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunoştinţe privind piaţa de amenajări exterioare şi construcţii, arhitecţi
- Abilităţi reale de comunicare şi planificare;
- Studii superioare;
- Cunoaşterea limbii engleze și maghiare la nivel conversaţional
- Disponibilitate pentru deplasări;
- Experienţă de minimum 3 ani în vanzări (cunoaşterea întregului proces de vânzare);

Descrierea jobului

Responsabilităţi

- Îndeplinirea targetului de vânzări;
- Prospectarea permanentă a pieţei
- Dezvoltarea portofoliului de clienţi al companiei şi gestionarea acestora;
- Înţelegerea nevoilor clientului şi spaţiului;
- Gestionarea eficientă a relaţiei cu clienţii;
- Propunere de soluţii profesioniste funcţionale, estetice, adaptate bugetului; dezvoltatorului sau clientului;
- Prezentare randări care să ajute clientul să-si vizualizeze spaţiul amenajat
- Întocmire şi prezentare rapoarte de activitate zilnice şi stabilire împreună cu Sales Managerul strategii de optimizare si crestere a vânzărilor şi mărirea portofoliului de clienţi;
- Urmărirea şi raportarea activitatii concurenţei;

Oferta noastră

Salariu atractiv, mediu de lucru tânăr şi dinamic, suport logistic complet, bonusuri.
Aşteptăm cu interes să te cunoaştem şi să te cooptăm în echipa noastră!
CV-urile pot fi trimise la adresa de mail: Marius.Popescu@viastein.ro

Companie multinaţională în permanentă dezvoltare prezentă pe piata Romaneasca din anul 2006 - producător de pavele, dale şi borduri.

Expirat
Reprezentant zonal vânzări / Regional sales representative CJ  -  VIASTEIN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles