Publicat 02 Mai 2019 | Reactualizat 30 Mai 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Reprezentant zonal - inginer horticol sau agronom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare, de preferat Horticultura sau Agricultura;
- Cunostinte practice si teoretice despre Horticultura sau Agricultura;
- Abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare;
- Cunosterea unei limbi straine - Engleza (cel putin nivel mediu),
- Disponibilitate la deplasari in zona arondata
- Permis de conducere categoria B.
- Dorinta si pasiunea de a lucra in acest domeniu vor conta la interviu.

- Pot aplica si persoanele fara studii superioare dar cu experienta practica in Horticultura sau Agricultura.

Cautam o persoana ambitioasa si organizata!

Descrierea jobului

Reprezentant zonal
- Intretine si dezvolta relatiile comerciale cu clientii existenti ai firmei,
- Gaseste clienti noi in domeniul Agricultura-Horticultura,
- Urmareste loturile experimentale de zona arondata,
- Zona arontata: Iasi, Neamt, Suceava, Botosani si Vaslui.
- Intocmeste rapoarte zilnice si saptamanale cu privire la nivelul vanzarilor, obiectivele atinse, clientii vizitati, rezultatele obtinute la fiecare vizita.

Se ofera:
- masina, telefon, notebook, multifunctionala etc.
- tichete de masa,
- Traininguri periodice in tara si strainatate

Salariu se va negocia la interviu precum si alte avantaje.

Holland Farming este un furnizor important de seminţe legume şi flori, îngrăsăminte şi fertilizanţi pentru producatorii agricoli din Romania.
www.hollandfarming.ro

Expirat
Reprezentant zonal - inginer horticol sau agronom  -  S.C. Holland Farming Agro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles