Publicat 08 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 31 Ian 2019

Reprezentant Zonal de Vanzari Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor si produselor companiei
• Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu medicii
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Cunoasterea limbii engleze (nivel mediu)
• Permis auto categoria B
• Cunostinte PC (Windows, MS Office)

Descrierea jobului

• Sa promoveze serviciile si produsele companiei catre medicii specialisti din spitale
• Sa incheie contracte de inchiriere sau de vanzare a produselor companiei

Beneficii:
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
• Vei avea pachet salarial motivant, compus din salariu fix si comisioane in functie de performantele tale individuale
• Vei beneficia de stabilitatea si know-how-ul unei companii multinationale cu traditie
• Vei lucra intr-un mediu de lucru tanar, alaturi de o echipa de profesionisti
• Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta ci mai ales sa pui in practica noile tale idei
• Vei avea la dispozitie toate celelalte instrumente necesare desfasurarii activitatii (autoturism si smartphone companie)
Acesta este locul in care iti poti construi o cariera, poti invata de la profesionisti si te poti indrepta spre succes, alaturi de noi.

Descrierea companiei

Cine suntem:
Fondata in anul 1902 la Paris, Air Liquide este o companie multinationala lider mondial în domeniul sanatatii, gazelor pentru industrie si mediu, prezentă în 80 de ţări, cu peste 68.000 de angajaţi.
Air Liquide VitalAire Romania a fost infintata in anul 2005 ca reprezentanta a VitalAire Germania, in prezent numarand peste douzeci de filiale zonale.
VitalAire ingrijeste mai mult de 3.000.000 de clienti si pacienti, și este prezent in mai mult de 6.000 de spitale în toată lumea.
Oferim clientilor nostri, la domiciliu produse medicale si servicii de inalta calitate care să contribuie la îmbunătățirea calității vieții pacienților
Integritatea şi transparenţa sunt pietrele de temelie ale comportamentului nostru, acţiunilor noastre şi a serviciilor noastre.

Ce ne dorim:
Daca decizi ca vrei sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca ne dorim de la tine sa promovezi serviciile medicale de calitate, sa te implici activ in mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu medicii, sa identifici permanent modalitati noi de actiune.
Ne dorim sa crestem impreuna, intr-un mediu activ, aflat mereu in miscare si in cautare de idei noi.
Daca te regasesti in profilul angajatului Air Liquide VitalAire Romania , asteptam cu deosebit interes aplicatia ta.

Expirat
Reprezentant Zonal de Vanzari Cluj  -  Air Liquide VitalAire Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles