Publicat 07 Aug 2017 | Expiră 07 Sep 2017

Reprezentant vanzari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii; studiile in domeniul comercial/tehnic constituie un avantaj.
• Buna cunostere a tehnicilor de vânzare;
• Orientare catre client;
• Orientare catre rezultate;
• Proactiv;
• Bune abilităţi de ascultare;
• Adaptabilitate;
• Lucru individual şi în echipă;
• Iniţiativă;
• Bune abilităţi de comunicare;
• Bune cunoştinţe de limba engleză;
• Bune cunoştinţe de operare PC;

Descrierea jobului

Întâmpină clienții și le asigură consiliere într-o manieră amabilă, prietenoasă și eficientă;
Identifică nevoile și asteptările clienților, le oferă informații corecte și complete despre produsele aflate in vanzare;
Învață permanent oferta de produse ale companiei;
Promoveaza clientilor din magazin noile promotii,produse si servicii ale companiei;
Implementează in magazin campaniile promoționale;
Realizează operațiuni cu casa de marcat si POS bancar
Menține ordinea și curățenia în magazin;
Colaborează proactiv cu ceilalți membri ai echipei de vânzări.
Venit fix atractiv si bonusuri lunare corelate cu realizarile obtinute in vanzari;
Traininguri gratuite;
Mediu de lucru stabil, placut si dinamic;
Oportunitati de dezvoltare a abilitatilor in domeniul vanzarilor.

Fan GSM este o companie care importa si distribuie accesorii GSM prin reteaua proprie de magazine.
Suntem prezenti in toata tara, in cele mai importante mall-uri si galerii comerciale.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  Fan GSM