Publicat 19 Mai 2017 | Reactualizat 16 Iun 2017 | Expiră 20 Iun 2017

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarilor;
Serios, constiincios, simt al responsabilitatii;
Ambitios, dornic de castig;
Abilitati de comunicare si negociere;
Experienta in domeniul vanzarilor accesorilor pentru PVC si AL constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Identificarea viitorilor parteneri din zona arondata; Bucuresti, Galati , Constanta , Braila , Buzau , Tulcea , Prahova
Abordarea lor si prezentarea spre vanzare a produselor companiei in conformitate cu politica firmei;
Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
Disponibilitate pentru deplasari;

Beneficii:
Masina de servici;
Telefon mobil si laptop;
Salariu atractiv + comision.

Producator si distribuitor de feronerie si accesorii pentru pvc cu depozite proprii in 5 tari.
www.pmtechnic.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  PM TECHNIC ELEMENTS SRL