Publicat 30 Mar 2017 | Reactualizat 28 Apr 2017 | Expiră 02 Mai 2017

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experiență in vanzari media (publicitate outdoor) constituie un avantaj major;
- Abilitati excelente de prezentare si negociere (preferabil dobandite si dezvoltate prin cursuri de specialitate sau in peste 5 ani de activitate care presupunea exersarea acestor abilitati);
- Domiciliul stabil in Bucuresti.

Descrierea jobului

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;
- Identificarea potențialilor clienți;
- Stabileste intalniri cu potentialii clienti;
- Promoveaza si vinde serviciile de publicitate ale companiei;
- Contacteaza potentialii clienti directi in vederea prezentarii ofertelor si incheierii de contracte de publicitate cu acestia;
- Gestioneaza contractele de publicitate cu clientii si se asigura de incasarea contravalorii acestora;
- Studiaza monitorizarea concurentei si propune actiuni in confomitate cu aceste analize;
- Ofera servicii post vanzare: mentinerea unor relatii de parteneriat cu fiecare client din portofoliul propriu;
- Facturarea serviciilor catre client si urmarirea incasarilor.

Înființată în anul 1993, agenția New Age Advertising a inițiat și a dezvoltat o rețea proprie de suporturi publicitare destinate campaniilor outdoor, la nivel național. New Age Advertising Agency se află astăzi printre liderii pieței de outdoor din România, oferind servicii complete de publicitate, de la strategii de campanii publicitare, până la implementarea lor la nivel național.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  New Age Advertising Agency