Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Reprezentant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare si negociere
Corectitudine si atitudine pozitiva
Experienta in vanzari ( FMCG) minim 1 an
Carnet de conducere categ. B ( minim 2 ani vechime)
Cunostinte minime de operare PC
Minim studii medii finalizate cu diploma de Bacalaureat
Disponibilitate pentru activitate de teren - deplasarea in teren se face cu autoturismul din dotare, proprietate a companiei
Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor
Capacitate de rezolvare a problemelor

Descrierea jobului

-Promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile companiei;
-Construieste si mentine baza de clienti in zona arondata;
-Actioneaza in permanenta pentru identificarea de noi clienti si oportunitati care corespund standardelor impuse de companie si recomanda solutii pentru cresterea rezultatelor in sectiunea proprie;
-Viziteaza clientii arondati, respectand vizitele zilnice stabilite prin ruta desemnata;
-Vinde produsele companiei respectand si urmarind indeplinirea obiectivelor de vanzare zi/luna/an;
-Inchide procesul de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din aria sa de acoperire.

S.C. Rolicom Import-Export S.R.L. face parte din elita companiilor de distributie a bunurilor de larg consum din Romania. Infiintata inca din 1991, compania are acoperire regionala, accesand mai multe canale de vanzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piata.
Printre producatorii a caror produse le distribuim pot fi mentionati: Colgate-Palmolive, Dr. Oetker, Mars, Wrigley, Kandia, BIC, Sarantis, L'Oreal, Coty, Papillon, Baneasa, Hame, Kamis, Velpitar.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  SC Rolicom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles