Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Reprezentant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Organizat, orientat spre obiectiv.
Bune abilitati de comunicare si negociere.
Seriozitate, dinamism, responsabilitate, capacitate de lucru in echipa.
Capacitate de invatare rapida.
Experienta in piata de retail constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Sa asigure promovarea si vanzarea directa a marfurilor si servicilor ce fac obiectul ofertei comerciale a societatii.
Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde de executarea corecta a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.
Urmareste atragerea permanenta de noi clienti.
Urmareste realizarea planului de vanzari si de incasari lunar.
Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii alocati.

Suntem distribuitor de bauturi si produse alimentare axati pe domeniul berii, al bauturilor alcoolice si non alcoolice, energizante cu o oferta bogata de produse si servicii. Principalii nostri parteneri sunt Ursus Breweries, Murfatlar, Prodvinalco, Rio Bucovina, Recas, Hell.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  SC RO DACIA COM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles