de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Reactualizat 19 Feb 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Reprezentant vanzari

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa,sociabila,dinamica si perseverenta
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei
Abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa
Putere de convingere
Permis de conducere categoria B
Experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Prezentarea si promovarea produselor companiei
Contactarea potentialilor clienti si mentinerea legaturilor stranse cu acestia
Pachet salarial motivant
Bonusuri in functie de performanta
Posibilitatea de promovare in functie de rezultatele individuale

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 95 de ani de experienta internationala in marketing si vanzari.Filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Timisoara iar incepand cu ianuarie 2015 si in Brasov.

Expirat
Reprezentant vanzari  -  AMMA HCS CAPITAL INVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles