de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Reprezentant Vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu abilitati de comunicare si negociere, o persoana organizata, si care sa pretuiasca spiritul de munca in echipa.
Permisul de conducere, categoria B este obligatoriu.
Se lucreaza pe baza de comision, in schimbul caruia se solicita emiterea unei facturi.
Acceptam candidati cu studii medii/superioare, iar experienta in domeniul comertului cu materiale de constructii constituie un avantaj.
Se cauta colaborator cu domiciliul in orasul GIURGIU, ZALAU, DEJ, BISTRITA si ORADEA.

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii firmei deja existenti in zona alocata, cat si analizarea pietei in vederea cresterii portofoliului de clienti.
Preluarea comenzilor de la clienti si transmiterea catre departamentul de facturare.
Intocmirea de rapoarte si situatii.
Promovarea produselor firmei.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Reprezentant Vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles