Publicat 07 Iul 2006 | Expiră 07 Aug 2006

Reprezentant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana care sa aiba experienta de minim 2-3 ani in domeniul vanzarilor de echipamente si proiecte IT.
Preferam candidati care au absolvit o facultate de profil si care sa cunoasca relativ bine limba engleza.
Intrucat activitatea se desfasoara in Bucuresti candidatul trebuie sa aiba domiciliu stabil in acest oras.
Candidatul ideal trebuie sa doreasca sa lucreze pe termen lung in cadrul fimei noastre, sa aiba intiativa, sa poata lucra bine in echipa si sa aiba un caracter integru.

Descrierea jobului

Veti fi implicat in activitati de vanzari de solutii si echipamente IT.
Va veti ocupa de gasirea de clienti noi pe care ii veti vizita si le veti prezenta compania, produsele si serviciile oferite.
Veti petrece majoritatea timpului vizitand clienti si veti desfasura de asemenea activitate administrativa specifica in birou.
Va veti ocupa de dezvoltarea unor relatii foarte stranse cu partenerii nostri.
Veti participa la licitatii care implica: analizarea caietului de sarcini si propunerea unor oferte cu detalii technice, descrieri si cotatii, crearea solutii hardware si software conform cerintelor si specificatiilor clientului, si alegerea distribuitorilor.
Veti avea responsabilitatea realizarii unui volum de vanzari in conditiile comerciale ale companiei.
Veti participa la intalniri interne in care veti discuta aspecte legate de potentialele proiecte.
Veti raporta directorului de vanzari.

Firma Tera Software & Consulting este specializata in livrarea si implementarea unor proiecte de Tehnologia Informatiei.
In general furnizam clientilor nostri echipamente brand name (IBM, HP, MGE,...) sau solutii bazate pe acestea.
Clientii nostri ne solicita configuratii relativ complexe sau chiar numai simple echipamente.
Obligatia noastra este sa instalam si sa asiguram funcitonalitaea configuratiilor furnizate.
Pentru mai multe detalii puteti consulta pagina noastra de web: www.teranet.ro Firma ofera un pachet salarial interesant, masina de servici, telefon mobil cat si posibilitatea dezvoltarii personale.

Expirat
Reprezentant Vanzari  -  Tera Software & Consulting TSC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles