Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

REPREZENTANT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari de minim 2 ani ( preferabil in domeniul farmaceutic ), studii superioare/medii, persoana motivata, obisnuit cu munca in echipa, permis de conducere cat.B, fara antecedente penale

Descrierea jobului

Contactare clienti, preluare si livrare comenzi, incasare debite, dezvoltarea zonei alocate.
Oferim pachet salarial atractiv ( fix si bonusuri ), autoturism de serviciu, telefon mobil, munca in echipa tanara, posibilitati de dezvoltare a carierei.
Asiguram confidentialitatea tuturor aplicatiilor.

Compania Farmaceutica AC HELCOR este producator si distribuitor de medicamente cu prescriptie medicala, OTC si Suplimente Alimentare in Romania si in afara tarii, cu o activitate de peste 19 ani in domeniu.
Vizitati site-ul firmei la www.achelcor.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI  -  AC HELCOR Pharma

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles