Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Reprezentant vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

Studii superioare de specialitate, cursuri postuniversitare (marketing, comunicare) sau/si experienta in vanzari;
Cunoştinte IT de baza (sisteme de operare, componenta soft&hard), cunoasterea pietei IT;
Aptitudini excelente de comunicare;
Proactiv, eficient(a), orientat(a) spre rezultate;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Atragererea clientilor. Analiza pietei si a competitiei.
Prezentarea solutiilor informatice Romfast.
Intocmirea ofertelor.
Incheierea contractelor de furnizare si de suport tehnic.
Masurarea si marirea gradului de satisfactie a clientilor din portofoliu.

BENEFICII:

Bonificatie proportionala cu vanzarile, masina de serviciu, telefon, tichete de masa.

ROMFAST SRL este specializata in productia de sisteme informatice ERP.
Infiintata in anul 1991, firma a avut ca obiective dezvoltarea de sisteme informatice integrate in domeniile financiar-contabil, urmarirea activitatilor de productie, resurse umane, management.

Romfast este Oracle Partner si Microsoft Certified Partner.

Mai multe informatii la www.romfast.ro

Expirat
Reprezentant vanzari  -  ROMFAST SRL