Reprezentant Vanzari

Investitoriicorporation S.R.L. 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm colegi care să vândă cu succes programe educaționale și cursuri de educație financiară și investiții.
  • Experiența în vânzări este binevenită, dar cel mai mult contează să fii dornic/ă de a învăța și de a face bani.
  • Suntem o companie tânără, cu o energie debordantă, ce se află într-o creștere rapidă.
  • Avem planuri mari și o misiune măreață - de a ajuta cât mai mulți oameni să-și îmbunătățească statutul financiar și calitatea vieții.

Cum vom colabora:
  • Vei lucra full time de la sediul nostru din București, de la Phoenicia Business Center, luni-vineri, între 11:00 - 20:00.
  • Vei interacționa cel mai mult cu team leader-ul echipei de vânzări.
  • Vei respecta un script de vânzări, pe care îl vei aplica cu persuasiune și empatie, astfel încât să ajuți clientul să ia decizia potrivită.
  • Vei fructifica lead-urile generate de echipa de Marketing și te vei asigura că apelurile se încheie cu bani încasați și clienți fericiți de decizia luată.
  • Vei participa la training-uri, ședințe de vânzări și la întâlniri informale cu toată echipa.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
  • Să-ți placă banii și să-ți dorești cu adevărat să-i faci.
  • Printre primele tale valori în viață, să fie neapărat banii, profesionalismul și educația.
  • Să fii o fire deschisă, open-minded, competitivă, să ai o atitudine profesionistă și transparentă, să fii receptiv/ă la feedback.
  • Să ai skill-uri de comunicare si sa fii un bun ascultător.

Ce beneficii vei avea:
  • Vei primi acces la materiale și cursuri de dezvoltare personală, financiară și de investiții.
  • Vei avea ocazia să-ți îmbunătățești skill-urile de vânzări prin trainingurile oferite de team leader-ul echipei.
  • Vei avea parte de iesiri in oras cu echipa si teambuilding-uri bianuale.
  • Vei lucra dintr-o locatie centrala (zona Unirii) cu acces la un view minunat in momentele de respiro. (oferim ceai si cafea din partea noastra)
  • In plus, iti oferim bonusuri de perfomanta cu plata imediata la realizarea targeturile stabilite de team leader.
  • Vei primi salariu de bază peste medie + comisioane avantajoase din vânzările tale.
  • Vei avea posibilitatea să interacționezi cu Răzvan Militaru, cofondatorul Investitorii. Răzvan este o persoană extrem de motivată să educe financiar românii, iar asta se vede prin toate proiectele pe care le-a inițiat, cum ar fi proiectele Investitorii și WeLoveBooks - locul perfect pentru a te dezvolta personal și financiar cât mai eficient.

Descrierea companiei

Ce trebuie să știi despre cultura noastră?
  • Punem mare preț pe rezultate, nu pe efort. Cu alte cuvinte, degeaba stai în telefon cu clienții potențiali toată ziua, dacă nu reușești să vinzi nimic.
  • Punem preț pe educație și creștere accelerată.
  • Lucrăm într-o atmosferă prietenoasă, dar profesionistă - pe principiul: când muncim, muncim, când ne distrăm, ne distrăm.
  • Suntem pe hustle mode, deci implementare rapidă, rezultate concrete, competitivitate, poftă de viață și de bani.
  • Lucrăm într-un mediu inspirațional, foarte dinamic, unde facem schimb de idei, apreciem soluțiile out of the box și acceptăm sugestii argumentate.
  • Câteva dintre valorile noastre principale sunt loialitatea, inițiativa, educația, profesionalismul, banii, dezvoltarea continuă și feedback-ul.
  • Suntem tineri, extrovertiți, doers, cu un vibe pozitiv și mult entuziasm.
Publicat 16 Aug. 2022 Reactualizat 15 Sept. 2022 Expiră 15 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.