Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma cu sediul in Otopeni angajeaza, absolvent/a chimie, biologie, biofizica, biotehnologie, chimie alimentaram, USAMV;
Obligatoriu limba engleza la nivel conversational/scris/corespondenta de afaceri
Permis cat. B constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • procesarea ofеrtelor si a comenzilor ,
  • urmărirea livrarilor si contactul cu clientii existenti,
  • raportarea statusului catre management ( inclusiv in lb. Engleza sau eventual Germana) ;
  • posibilitate de avansare, dupа perioada de adaptare/training pe post de senior salesman.

Se ofera:
  • contract de munca (perioada nedeterminata),
  • program de lucru 9-17:30; nu este posibila telemunca fiind necesar contactul permanent cu serviciul logistic.
  • posibilitati reale de avansare rapida si traininguri anuale.

Trimiteti CV la email .

Firma comercializeaza reactivi de laborator de mare puritate. Rugam candidatii sa analizeze cu atentie posibilitatea de a lucra in Otopeni respectiv de a ajunge fie direct la sediu, fie la microbuzul firmei, in pta. Victoriei. Nu este posibila tele-munca decat in cazuri exceptionale si nu in perioada de training.

Suntem o companie infiintata in 1995 , lider pe piata f.specializata de comert cu aparatura de laborator , reactivi chimici si consumabile. Fiind o piata de nisa cu produse utilizate in mediu industrial , stiintific sau cercetare/dezvoltare este necesara calificarea candidatilor in domeniile de mai sus. Nu oricine cu experienta de vanzari poate vinde produsele noastre. Se ofera salariu motivant , CM , posibilitati de avansare rapida si traininguri anuale .

Publicat 1 Aug. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 31 Aug. 2022