Reprezentant Vanzari

ELECTRIC VALCOR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- domiciliul intr-unul din juetele Dolj, Gorj, Mehedinti, Caras-Severin, Hunedoara sau Timis
- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana responsabila si motivata;
- capacitate de lucru in echipa dar si de organizare independenta a activitatii;
- posesor permis categoria B;

Descrierea jobului

- administreaza portofoliul de clienti existent intr-unul din judetele Dolj, Gorj, Mehedinti, Caras-Severin, Hunedoara, Timis, in functie de domicililiul candidatului.
- consolideaza relatia cu partenerii locali;
- prospecteaza zona pentru identificarea unor potentiali colaboratori;
- negociaza si semneaza contracte de colaborare cu noi parteneri din zona de referinta;
- intocmeste rapoarte de activitate si propune solutii pentru dezvoltarea portofoliului si cresterea vanzarilor pe teritoriul tinta.

Oferta:
- salariu fix motivant;
- comision din vanzari, comisionare accelerata;
- bonuri de masa;
- Autoturism, telefon si laptop, pentru o buna desfasurare a activitatii;
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
- mediu de lucru prietenos si competitiv.

ELECTRIC VALCOR are un istoric de activitate de peste 15 ani pe piata materialelor electrice si de amenajari din Romania, domeniile principale de activitate sunt productia, importul si distributia marfurilor in teritoriu, pe raza a 10 judete.
Noi ne respectam angajatii si ii consideram parteneri in activitatea de zi cu zi.
Publicat 26 iul. 2022 Expiră 25 aug. 2022