Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilitati:

-persoana organizata, responsabila, prezentabila
-cunostinte bune de limba engleza
-cunostine bune de utilizare PC (Microsoft Office)
-bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
-orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor
-onestitate, punctualitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca
-incredere in sine
-gandire pozitiva

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Gestioneaza eficient portofoliului de clienti existenti si potentiali;
-Asigura baza de clienti si venituri profitabile prin dezvoltarea, unor relatii durabile cu clientii, asigurand un nivel ridicat de retentie si achizitia de noi clienti
-Asigura mentinerea clientilor prin pastrarea unor bune relatii cu acestia si cresterea permanenta a nivelului de satisfactie a clientilor.
-Strange informatii legate de competitie si clienti prin intermediul activitatilor de vanzare, in scopul de a intelege tendintele pietelor locale si activitatea competitiei;
-Intreprinde activitati menite sa duca la atingerea targetului de vanzari si incasari;
-Implementeaza strategiile stabilite cu superiorul;
-Indeplinirea sarcinilor primite de la manager;

Beneficii
-Salariu fix plus parte variabila
-Telefon de serviciu;
-Masina

Societatea comercială GREEN GLOBAL FUTURE S.R.L. s-a înfiinţat în anul 2012 şi desfăşoară activităţi din domeniul colectării deşeurilor periculoase şi nepericuloase încă din anul 2012, fiind autorizată în acest sens de către Agenţia Nationala pentru Protecţia Mediului conform Autorizaţiei de Mediu nr. 28 din 21.09.2012 revizuită în data de 10.04.2013. In vederea consolidării poziţiei pe piaţă precum şi creşterii prestigiului firmei noastre au fost implementate şi ulterior certificate standarde de asigurare a calităţii, de protecţie a mediului şi de sănătate şi securitate astfel : ISO 9001:2008 – Sistem de Management al Calităţii, ISO 14001:2004 – Sistem de Management de Mediu şi OHSAS 18001:2007 – Sistem de Management al Sănătăţii şi Securităţii Ocupaţionale.
Publicat 28 iun. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos