Reprezentant Vanzari

IDEAL FEROLUC SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce vei face ca Reprezentant Vanzari:
- ne ajuti in sustinerea si dezvoltarea brandului IDEAL FEROLUC prin vanzarea performanta a produselor noastre in zonele alocate ( Brasov, Bucuresti, Cluj, Zalău si Galati) si crearea de noi contacte,
- iti pui la incercare abilitatile de negociere si comunicare, pentru ca vanzarile B2B iti ofera acces la aplicarea acestora,
- oferi sprijin tehnic clientilor existenti si potentiali,
- raspunzi de incasarea in termenele negociate a soldurilor clientului,
- monitorizezi proactiv comenzile, patrand mereu legatura cu colegii din departamentele implicate in procesul de livrare,
- urmaresti tendintele din piata de profil,
- sa realizezi planul de vanzari,
- participi la sedintele de vanzari organizate.

Crezi ca te potrivesti descrierii, atunci s-ar putea sa te ajute sa stii daca acest job este potrivit pentru tine, daca:
- esti o persoana comunicativa, orientata catre rezultate,
- esti o persoana organizata si responsabila,
- iti place sa interactionezi cu clientii.

Alte skill-uri ale postului:
- studii medii/superioare,
- abilitati de comunicare scrisa si verbala,
- experienta in vanzari,
- stii sa respecti nevoile clientului si te implici in relatia cu acesta,
- esti disponibil/a pentru o activitate preponderent pe teren,

Descrierea jobului

De ce sa lucrezi in echipa Ideala?
- avem planuri mari de dezvoltare pentru urmatorii ani si cautam colegi deschisi si care vor sa ramana pe termen lung alaturi de noi,
- suntem pasionati de rezultate, de reusite, de lucrul in echipa, invatam sa sarbatorim impreuna toate reusitele si sa ducem notiunea de echipa la un alt nivel,
- ne-am adaptat si am trecut peste toata perioada de pandemie cu rezultate surprinzatoare, ceea ce ne permite sa privim cu incredere spre viitor,
Ce iti oferim?
- pachet salarial atractiv,
- mediu de lucru placut,
- alte beneficii ce intra in pachetul salarial,
- activitati alaturi de echipa,
- posibilitatea participarii la traininguri de specializare,
- telefon, tableta si masina de serviciu.

IDEAL FEROLUC SRL este o societate specializata in comercializarea de accesorii functionale si decorative pentru mobilier, dulgherie si tamplarie; infiintata in anul 2011, ca urmare a cererii tot mai mari de produse conexe pietei de mobilier – suruburi si accesorii mobila. Produsele oferite de noi garanteaza clientilor nostri, partenerilor nostri, producatorilor de mobilier sau de amenajari interioare, realizarea unui mobilier de calitate. Orice amenajare de calitate are nevoie de un mobilier deosebit, iar orice mobilier deosebit are nevoie de accesoriile ideale, pe care le gasesti la IDEAL FEROLUC.

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.