Reprezentant vanzari

MAROZA NATURAL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esenta Plant este cel mai de succes proiect din zona magazinelor de profil Bio si Naturist.

Locatii:
Oradea
Bucuresti: Cora Alexandriei, Orhideea si Colosseum

Daca ai o fire entuziasta, esti o persoana ambitioasa si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa frumoasa, te asteptam sa vii la un interviu, sa ne cunoastem, sa iti povestim despre planurile noastre.

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora;
  • Promovarea si comercializarea produselor din magazin;
  • Incasarea si verificarea platilor in numerar/card;
  • Receptionarea marfurilor, etichetarea si aranjarea produselor la raft;
  • Mentinerea standardelor de identitate vizuala a brandului, merchandising;
  • Inventarierea partial sau totala a stocului din magazin;
  • Informarea permanenta cu privire la produsele comercializate in magazine si noutatile in domeniu.
Beneficii:
  • Salariul fix + bonusuri de performanta;
  • Bonuri de masa;
  • Ore suplimentare platite.

Esenta Plant s-a nascut din dorinta de a aduce cat mai aproape de consumator, produse sanatoase, bio si naturale, din cele mai diverse categorii: de la suplimente, cosmetice, la produse de alimentatie, ceaiuri, pana la carti, aromoterapie si suplimente pentru sportivi. Portofoliul este actualizat permanent cu branduri internationale, exclusive, prezente doar in magazinele Esenta Plant.

Consultantii nostri de vanzari sunt specialisti, dedicati in a oferi clientilor atat o experienta unica si folositoare, cat si informatii si sfaturi de specialitate. Misiunea noastra este de a dezvolta o retea de retail, prin educarea si satisfacerea nevoilor clientilor. Am fost si suntem dedicati dintotdeauna naturalului, nu am adus naturalul ca un trend si nici ca o nevoie. Ci pentru ca ne place ceea ce facem, pentru ca ne place ca oamenii sa se simta bine, ne place sa le dam incredere si sa ii ajutam sa isi castige starea de bine cu singura unealta care ne este intotdeauna la indemana, natura.

​20 Magazine in toata tara, cu frumoase planuri de extindere.

Esenta Plant. Artizanul starii de bine

Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos