Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Iti plac masinile si vrei un job intr-o atmosfera cool si relaxata? Atunci citeste te rog randurile de mai jos si daca crezi ca ele te reprezinta asteptam cu entuziasm candidatura ta.

Ne dorim:
  • Un coleg cu atitudine pozitiva si excelente abilitati de comunicare atat vorbit cat si scris
  • Orientat spre client, responsabil, cu initiativa
  • Bune abilitati de prezentare, negociere
  • Atentie la detalii, dorinta de a excela
Cerinte:
  • Experienta in vanzari servicii minim 3 ani
  • Studii superioare finalizate
  • Bune cunostinte de limba engleza - scris si vorbit
  • Carnet cat B
  • Microsoft Office, e-mail, marketing, social media
  • Multitasking

Descrierea jobului

Ne marim echipa cu colegi noi pentru pozitia de Agent de vanzari , vei vinde servicii NU produse.
  • Prospecteaza piata de corporate si aduce clienti noi
  • Stabileste si mentine o buna relatie de colaborare cu clientii companiei
  • Ajuta cu content pentru paginile de social media ale companiei
  • Efectueaza orice alte task-uri ce tin de bunul mers al locatiei
  • Raspunde la telefon in weekend
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de business tanar, dinamic si implicarea in proiecte interesante.
  • Se ofera un pachet salarial atractiv, plus comision din vanzari.

Descrierea companiei

Publicat 3 iun. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos