Reprezentant Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm colegi care să vândă cu succes programe educaționale și cursuri de educație financiară și investiții.
  • Experiența în vânzări este binevenită, dar cel mai mult contează să fii dornic/ă de a învăța și de a face bani.
  • Suntem o companie tânără, cu o energie debordantă, ce se află într-o creștere rapidă.
  • Avem planuri mari și o misiune măreață - de a ajuta cât mai mulți oameni să-și îmbunătățească statutul financiar și calitatea vieții.

Cum vom colabora:
  • Vei lucra full time de la sediul nostru din București, de pe Str. Nerva Traian, luni-vineri, între 11:00 - 20:00.
  • Vei interacționa cel mai mult cu team leader-ul echipei de vânzări.
  • Vei respecta un script de vânzări, pe care îl vei aplica cu persuasiune și empatie, astfel încât să ajuți clientul să ia decizia potrivită.
  • Vei fructifica lead-urile generate de echipa de Marketing și te vei asigura că apelurile se încheie cu bani încasați și clienți fericiți de decizia luată.
  • Vei participa la training-uri, ședințe de vânzări și la întâlniri informale cu toată echipa.

Descrierea jobului

Ce trebuie să știi despre cultura noastră?
  • Punem mare preț pe rezultate, nu pe efort. Cu alte cuvinte, degeaba stai în telefon cu clienții potențiali toată ziua, dacă nu reușești să vinzi nimic.
  • Punem preț pe educație și creștere accelerată.
  • Lucrăm într-o atmosferă prietenoasă, dar profesionistă - pe principiul: când muncim, muncim, când ne distrăm, ne distrăm.
  • Suntem pe hustle mode, deci implementare rapidă, rezultate concrete, competitivitate, poftă de viață și de bani.
  • Lucrăm într-un mediu inspirațional, foarte dinamic, unde facem schimb de idei, apreciem soluțiile out of the box și acceptăm sugestii argumentate.
  • Câteva dintre valorile noastre principale sunt loialitatea, inițiativa, educația, profesionalismul, banii, dezvoltarea continuă și feedback-ul.
  • Suntem tineri, extrovertiți, doers, cu un vibe pozitiv și mult entuziasm.

Ce ne dorim de la tine:
  • Să-ți placă banii și să-ți dorești cu adevărat să-i faci.
  • Printre primele tale valori în viață, să fie neapărat banii, profesionalismul și educația.
  • Să fii o fire deschisă, open-minded, competitivă, să ai o atitudine profesionistă și transparentă, să fii receptiv/ă la feedback.
  • Să ai skill-uri de comunicare si sa fii un bun ascultător.

Ce beneficii vei avea:
  • Vei primi acces la materiale și cursuri de dezvoltare personală, financiară și de investiții.
  • Vei avea ocazia să-ți îmbunătățești skill-urile de vânzări prin trainingurile oferite de team leader-ul echipei.
  • Vei avea parte de iesiri in oras cu echipa si teambuilding-uri bianuale.
  • Vei lucra dintr-o locatie centrala (zona Unirii) cu acces la un view minunat in momentele de respiro. (oferim ceai si cafea din partea noastra)
  • In plus, iti oferim bonusuri de perfomanta cu plata imediata la realizarea targeturile stabilite de team leader.
  • Vei primi salariu de bază peste medie + comisioane avantajoase din vânzările tale.
  • Vei avea posibilitatea să interacționezi cu Răzvan Militaru, cofondatorul Investitorii. Răzvan este o persoană extrem de motivată să educe financiar românii, iar asta se vede prin toate proiectele pe care le-a inițiat, cum ar fi proiectele Investitorii și WeLoveBooks - locul perfect pentru a te dezvolta personal și financiar cât mai eficient.

Descrierea companiei

Ce trebuie să faci ca să aplici:

Dacă îți place de noi, te regăsești în cerințele noastre și ești hotărât/ă să faci bani cu adevărat aplică acum și hai să ne cunoaștem.
Completează formularul mai jos și te vom contacta pentru a stabili o întâlnire la sediul nostru.

Așteptăm să ne trimiți aplicația!
Publicat 2 iun. 2022 Reactualizat 2 iul. 2022 Expiră 2 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos