Reprezentant Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Recrutăm candidați pentru diverse proiecte de recrutare în domeniul vânzărilor (instalații, construcții, logistică, publicitate, telecomunicații, horeca, design interior, papetarie).
  • Excelente abilități de comunicare, relaționare și negociere
  • Disponibilitate pentru deplasări - periodic
  • Bune abilităţi de operare PC
  • Persoană dinamică și proactivă
  • Orientare spre nevoile clientului
  • Permis de conducere categoria B - opțional

Descrierea jobului

  • Identificarea nevoilor clienților și consilierea acestora
  • Îmbogățirea portofoliului de clienți și dezvoltarea rețelelor existente
  • Reprezentarea şi promovarea companiei în conformitate cu strategia de vânzare a companiei
  • Urmărirea atingerii obiectivelor

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 20 ani servicii integrate de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la recrutare@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos