Reprezentant Vanzari

Ana HR - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Căutăm Reprezentant Vânzări pentru o companie cu sediul în Oradea, care are peste 30
de ani experiență în comercializarea sistemelor termice (pompe de căldură, sisteme solare,
componente pentru sisteme de încălzire, etc.)
Cerințe:
- Minim 2 ani experiență în vânzări directe;
- Persoană dinamică cu excelente abilităţi de vânzare şi negociere;
- Experiență anterioară in comercializarea componentelor pentru sistemele de încălzire;
- Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- Permis de conducere categoria B.
Responsabilități:
- Menținerea legăturii cu clienţii existenţi;
- Promovarea produselor companiei şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
- Administrarea zonei arondate (Bihor, Arad, Satu Mare, Zalau) şi vizitarea constantă a clienţilor;
- Întocmirea rapoartelor de vânzări.
Beneficii:
- Salariu fix şi comision din vânzări;
- Posibilitate de avansare;
- Maşină, telefon, laptop.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos