Reprezentant vanzari

Eltemes - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Entuziast, determinat, orientat spre dezvoltare si dispus la deplasari in tara.
  • Cunostiinte tehnice in domeniul echipamentelor industriale din cariere (constructie, exploatare si tehnologie) constituie un avantaj.
  • Studii superioare;
  • Permis conducere categoria B;
  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Orientare catre rezultate;

Descrierea jobului

DESCRIEREA JOBULUI:
  • Extinderea relațiilor comerciale și portofoliile de clienți in domeniul echipamentelor industriale pentru cariere de piatra, minereuri si unitati de prelucrare a acestora.
  • Activitatea se desfasoara in cadrul echipei sau detasat individual pe teren pe intreg cuprinsul tarii si presupune vizitarea carierelor de piatra, minereuri, etc. si a unitatilor de preparare a acestora, evaluarea tehnologiei existente, identificarea necesitatilor si prezentarea portofoliului de echipamente, utilaje si solutii tehnologice pe care Eltemes le ofera.
  • Se ofera contract pe perioada determinata de 1 an cu posibilitatea prelungirii in functie de rezultatele inregistrate, venit net 4000 lei, masina, laptop, telefon.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI:
  • Companie cu sediul in Polonia care activeaza pe piata din Polonia din 2007 si pe piata din Romania din 2009.
  • Eltemes Sp.z.o.o. este specializată în activitati de productie, servicii si comercializarea produselor și echipamentelor industriale de profil din industria minieră, metalurgica si alte domenii industriale.
  • ELTEMES Sp. z o. o. este furnizor direct de bunuri și servicii pentru mine, cariere, oțelării și fabrici industriale și un subfurnizor pentru entitățile care își desfășoară activitatea în aceste sectoare.
  • Eltemes are reprezentanți și entități tehnice și comerciale cu care cooperează pe piețele din România, Bulgaria, Serbia, Muntenegru și Bosnia și Herțegovina, precum și din Rusia, Ucraina și Belarus.
  • În prezent, Eltemes este un furnizor important de echipamente pentru minerit, metalurgie și industrie din Romania.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos