Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Brad, Deva și alte 3
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte necesare ale candidatului ideal:
-persoana cu initiativa, obiectivitate si responsabilitate in luarea deciziilor
-abilitati de relationare si comunicare
-persoana organizata, atenta la detalii si capacitate de invatare si asimilare
-cunostinte de limba engleza nivel mediu scris si vorbit
-abilitati de lucru in programe de identificare piese utilaje si autovehicule, constituie un avantaj.
-cunostinte de baza in programe office ( word,excel,outlook)
-disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

Atributiile postului:
-cunostinte tehnice de baza constituie un avantaj
-va facilita legatura dintre agentii de vanzari in contact cu clientii si departamentele specifice
-va identifica piese si accesorii pentru utilaje de constructii si terasiere, in vederea pregatiri ofertelor catre clienti la recomandarea colegilor de vanzari si va asigura suport echipei de vanzari
-va urmari zilnic problemele legate de comenzi
-fidelizarea clientilor si obtinerea de informatii legate de piata si competitie, identificarea nevoilor clientilor si propunerea de solutii personalizate
-va indeplini si alte atributii specificate in fisa postului

Oferim:
-mediu de lucru prietenos si stabil
-pachet salarial motivant in functie de performante
-comision din vanzari si bonusuri pentru performanta
-posibilitate de a evolua in cadrul companiei
-prime de sarbatori
-prime de concediu

Drill Rock Tools este o companie tanara cu capital 100% romanesc suntem specializati in comertul si consultanta in domeniul constructiilor si al mineritului fiind in domeniu in plina expansiune. Drill Rock Tools este importator direct al mai multe branduri de domeniu international si este pozitionat foarte bine pe piata de profil.
Publicat 16 mai 2022 Expiră 23 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos