REPREZENTANT VANZARI

FITERMAN PHARMA - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Iti doresti sa lucrezi pentru un producator de medicamente din Romania?
• E important pentru tine sa lucrezi intr-o echipa determinata si unita?
• Consideri ca ai abilitati de vanzari si poti castiga increderea persoanelor cu care colaborezi?
• Cauti respect din partea angajatorului si oferi respect colegilor?
• Te intereseaza sa ai un job care sa te motiveze sa te dezvolti profesional?
• Ai capacitate de analiza a datelor furnizate?
• Ai o atitudine pozitiva si entuziasta in interactiunea cu clientii?

Viziteaza site-ul https://www.fitermanpharma.ro/ pentru a ne cunoaste si vino alaturi de noi!

Descrierea jobului

• Indeplineste obiectivele de vanzari asumate;
• Prezinta si promoveaza produsele prin comunicarea de oferte si campanii comerciale pentru clientii activi si cei potentiali;
• Efectueaza incasari de la clienti conform termenelor de plata;
• Dezvolta si intretine relatiile cu factorii de decizie din teritoriul alocat (Persoane de decizie, Farmacisti, Asistenti de farmacie);
• Se asigura de mercantizarea produselor, astfel incat produsele sa fie vizibile si sa contribuie la sell out;
• Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri in piata, potentialii clienti;
• Participa la dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzari a organizatiei.

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 25 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 200 de produse care acoperă 15 arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfârșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022