Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

AudioSmart isi mareste echipa cu un reprezentant de vanzari.
– experiența în vanzari reprezintă un avantaj însă nu este un criteriu eliminatoriu;
– minime cunoștințe în domeniul vânzărilor și deschis pentru lucrul cu oamenii;
– punctualitate și precizie;
– abilitatea de a lucra cu termene limita;
– abilități de cooperare și lucru în echipă;
– cunoștințe minime de operare calculator.

Descrierea jobului

- Promovarea activa si vanzarea dispozitivelor medicale si a accesoriilor din portofoliul companiei;
- Informarea pacientilor asupra modului de utilizare al dispozitivelor medicale;
- Realizarea testelor audiometrice;
- Recomandarea tipului de proteza auditiva in functie de necesitatile fiecarui client;
- Instruirea pacientului in legatura cu folosirea protezei auditive.

Beneficii:
- Salariu fix si bonusuri motivante;
- Posibilitatea de a lucra într-o companie în continuă dezvoltare;
- Dezvoltarea personala si profesionala intr-o companie de succes;
- Se asigura training de specialitate;
- Posibilități reale de promovare;
-Punct de lucru zona Vitan;

AudioSmart Protezare este o companie nou înființată sub deviza „Conduși de dorința de a auzi fiecare pacient.”
Suntem o companie specializată pe distribuția de aparate medicale, in special aparate auditive performante de la producători de referința în industrie. Punem la dispoziție echipamente medicale moderne la prețuri avantajoase, care să satisfacă și cele mai exigente cerințe.
Scopul nostru este de a îmbunătăți calitatea vieții prin oferirea de soluții viabile și performante.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022