Reprezentant vanzari

Delis S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Esti pasionata de design interior si interesata de ce apare nou in domeniu;
  • Esti comunicativa, iti place sa interactionezi cu clientii si sa oferi solutii la solicitarile lor;
  • Iti plac provocarile si vrei sa dovedesti ca esti capabila sa performezi;
  • Esti organizata si stii sa iti planifici activitatea zilnica;
  • Poti sa iei decizii si sa iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale;
  • Esti flexibila si te adaptezi repede, ambitiosa si atenta la detalii;
  • Stii sa utilizezi calculatorul.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vanzarea de produse si servicii in showroom (vopsea decorative, tapet, lustre, mocheta);
  • Prepararea si ambalarea vopselelor decorative;
  • Procesarea comenzilor, livrari, receptii;
  • Pregatirea si verificarea documentelor contabile;

post nr. 2
  • Vanzare de produse si servicii la distanta ( vopsele decorative) – call center;
  • Marketing-postari facebook, Instagram.

Descrierea companiei

SC DELIS SRL – FERRRARA DESIGN

Suntem unici importatori si distribuitori pentru o gama larga de produse ( vopsele decorative, lavabile, lacuri, coloranti, etc.).
Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022