REPREZENTANT VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-persoana serioasa, punctuala, sociabila, dornica sa invete lucruri noi, ambitioasa, abilitati de negociere si relationare, capacitate de abordare a unor categorii diferite de parteneri, cunostinte operare PC

Descrierea jobului

  • Promovarea serviciilor companiei in zona alocata
  • respectarea sarcinilor si a termenelor limita
  • negocierea si incheierea contractelor cu clientii
  • incasarea creantelor
  • realizarea obiectivelor lunare si trimestriale

Se ofera:
  • posibilitati de promovare;
  • telefon, laptop, masina de serviciu full time.

Suntem o companie tanara, dinamica, in plin proces de dezvoltare, cu 100% capital romanesc specializata in termoizolatii la poduri si mansarde de lemn

Publicat 4 mai 2022 Expiră 19 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos