Reprezentant vanzari

Rovio Colection - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă ai cunoştinte operare PC(Word, Excel,etc), promovare online, eşti o persoană foarte organizată, capacitate foarte buna de comunicare, relationare cu clientii, dornică să inveţe permanent lucruri noi, să lucreze in echipă, atunci eşti colegul ideal pentru echipa noastra

Descrierea jobului

- Nivel studii : liceu sau absolvent
- Limbi straine - engleza constituie un avantaj
- Experienta promovare on-line a produselor constituie avantaj
- Preluarea apelurilor telefonice ale clientilor
- Ofertarea pentru clienti potentiali sau existenti.
- Organizarea eficienta a activităţii
- Usurinta in asimilarea datelor tehnice
- Orientare catre clienti si spre rezolvarea problemelor acetora
- Initierea si finalizarea comenzilor primite de la client in urma ofertelor transmise
- Gestionarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati

Cum iti rasplatim rezultatele:
Avand in vedere ca tu vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta si iti oferim:

Bonusuri
- Decontarea transportului.
- Tichete de masă
- Program de lucru 8 ore/zi : L-V: 8;30-16:30

Societate cu capital integral romanesc, infiintata in anul 2006 ce are ca principal obiect de activitate import si distributie piese si accesorii pentru echipamente destinate industriei alimentare, horeca, spalatorii industriale, depozite frigorifice.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022