Reprezentant vanzari

GRAPHODOCS SRL - 2 poziții
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti comunicativ si iti este usor sa interactionezi cu persoane noi care ar putea sa devina urmatorii tai clienti?
Vrei sa te poti bucura de libertate de miscare si sa iti desfasori activitatea intr-o echipa cu un spirit pozitiv si o atitudine constructiva de tipul “putem sa facem”

Cautam persoane asemeni TIE pentru pozitia de Reprezentant Vanzari

Descrierea jobului

Te asteptam in echipa noastra, pentru a te ocupa de:
  • Prospectezi piata si dezvolti portofoliul de clienti al companiei;
  • Prezentarea produselor si serviciilor companiei catre clienti si promovarea acestora;
  • Identifici si abordezi noi clienti, in vederea crearii de relatii si dezvoltarii de parteneriate;
  • Realizezi vizite la potentialii clienti, identifici corect nevoile si asteptarile acestora si le prezinti serviciile cele mai apropiate nevoilor lor;
  • Raportezi periodic rezultatele obtinute cu privire la situatia vanzarilor, precum si la volumul estimat al vanzarilor pentru perioada urmatoare.

Daca doresti sa te alaturi echipei noastre esti/ai:
  • studii medii sau superioare;
  • experienta in vanzari de produse din domeniu tipografic (avantaj);
  • abilitati de operare calculator (avantaj);
  • capacitatea de a gasi solutii adaptate nevoilor clientilor;
  • bune abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
  • orientare catre client si rezultate;
  • permis de conducere categoria B

Iti oferim:
  • salariu motivant
  • bonusuri pentru performanta individuala;
  • beneficii aditionale in functie de performanta (tichete de masa, asigurare medicala privata);
  • decontare transport;
  • infrastructura digitala moderna, mijloace de lucru si comunicare digitala standardizate la toate nivelurile (masina de serviciu, smartphone, laptop, office tools & apps etc.).
Vrei sa faci un nou pas in cariera ?

Firma producatoare de formularistica personalizata(facturi, chitante, avize), tipar publicitar (cataloage, afise, pliante), ambalaje carton. Suntem prezenti la nivelul intregii tari prin reprezentanti de vanzari/distribuitori. Suntem de 15 ani pe piata!

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos