REPREZENTANT VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Descrierea jobului

Vizite impreuna cu agentii distribuitorului
Suport in negocierea cu IKA
Promovarea produselor prin listare la clientii noi din cele doua zone alocate TM+AR / SB+AB
Realizarea obiectivului cantitativ/valoric aferent zonei
Gestionarea si dezvoltarea parteneriatelor existente
Deschiderea de noi parteneriate cu clienti potentiali
Raportarea datelor din zona alocata
Supervizarea echipei de colaboratori
Pozitia in organigrama : subordonata Regional Sales Manager
Locul de desfasurare al activitatii : mobilitate la nivelul zonei alocate

SC Gama&Gama SRL produce si comercializeaza bauturi racoritoare, bauturi energizante, apa de masa, produse alimentare de baza (gris din grau, faina din grau, malai grisat, orez,fasole,linte, naut), precum si hrana pentru animale.

Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos