Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vino alaturi de noi daca esti o persoana corecta, deschisa, comunicativa, determinata, flexibila si responsabila si cele de mai jos te definesc:

Ai experienta de minim 2 ani ca reprezentant de vanzari, cunosti tehnicile de vanzare pentru a identifica solutiile potrivite si a aduce valoare clientului si companiei;
Comunici usor, iti place sa interactionezi cu oamenii;
Ai abilitati de negociere si prezentare, ai o atitudine pozitiva si diplomata;
Esti organizat(a) si stii sa iti planifici munca;
Stii sa lucrezi in Word si Excel, ai si abilitatea si dorinta de a invata rapid sisteme performante (SAP, CRM, etc);
Ai o dorinta continua de dezvoltare pe plan personal si profesional;
Ai disponibilitate sa te deplasezi in judetele de care raspunzi pentru a vizita clientii si a identifica altii noi
Detii permis auto categoria B.

Cunoasterea produselor de igiena si curatenie si experienta in distributia acestora este un avantaj
Cunoasterea SAP este un avantaj

Descrierea jobului

Promovarea etica a imaginii, produselor si serviciilor companiei;
Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Dezvoltarea vanzarilor pentru atingerea obiectivelor lunare;
Comunicarea si implementarea campaniilor de promovare;
Asigurarea incasarii la timp si in intregime de la toti clientii din aria ta de acoperire;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Intreaga echipa Papyrus Romania iti va fi alaturi pentru a te dezvolta si a-ti atinge si chiar depasi obiectivele.
Obiectivul nostru este sa crestem impreuna, de aceea iti oferim:
Pachet salarial atractiv corelat cu efortul, experienta si rezultatele;
Pachet medical Medicover;
Traininguri periodice de pregatire;
Masina, laptop si telefon de serviciu;
Produse pentru testare;
Materiale de promovare.

Descrierea companiei

Prezentare generala

Papyrus este o companie care comercializeaza hartie si ambalaje cu o pozitie puternica pe piata europeana, in special in industria tipariturilor. Operand in 17 tari - Belgia, Republica Ceha, Danemarca, Estonia, Finlanda, Ungaria, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburg, Olanda, Norvegia, Polonia, Romania, Suedia si Elvetia - Papyrus este unul din liderii de pe piata europeana a hartiei.

Papyrus, prin cei 2007 angajati ai sai, raspunde nevoilor a mai mult de 65.000 clienti, furnizand o gama larga de hartie pentru tiparituri, pentru birou, produse de ambalare si consumabile. Toate acele lucruri care contribuie la o afacere eficienta, de succes.

Grupul Papyrus s-a dezvoltat de-a lungul a peste 30 de ani prin fuzionari şi achizitii. Multe companii individuale din cadrul Papyrus au o istorie de mai mult de 100 de ani. La sfarsitul anilor 1990, Papyrus s-a extins in Tarile Baltice si a realizat achizitiile la care tintea in Polonia, Ungaria, Norvegia si Finlanda. De la infiintarea diviziei de afaceri in cadrul Stora Enso 1994, a avut loc o transformare a grupului. Momente importante in aceasta dezvoltare au fost crearea unui brand name uniform Papyrus, care conecteaza toate procesele la o platforma IT si care lanseaza o solutie e-business de clasa mondiala. Sediul central al Papyrus se afla in Göteborg, Suedia. Dupa ultimele achizitii ale celor trei companii europene - Scaldia (2004), Papeteries de France (2005) si Schneidersöhne (2005) – Papyrus detine o pozitie fruntasa in Europa continentala (exclusiv Marea Britanie).

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 2 mar. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos