Reprezentant vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

În acest moment, dorim să recrutăm o persoana in domeniul materiale de constructii, cu multă inițiativă, simț tehnic, abilitate pentru vânzări și pasiunea de a avea succes pentru postul de Reprezentant Vânzări, zona de Vest.
Cerințe:
  • Experiență in vânzări (materiale de Construcții) constituie un avantaj;
  • Portofoliu de clienți constituie un mare avantaj, pe lângă activarea de clienți noi din baza de date al companiei;
  • Cunoașterea pieței locale de specialitate (materiale de construcții, produse Agro) constituie de asemenea un avantaj;
  • Persoană organizată și ordonată;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Abilități de lucru in echipa;
  • Persoană orientată către acțiune și rezultate;

Descrierea jobului

Atribuții principale:
  • Menținerea permanentă a legăturilor comerciale cu clienții existenți precum si stabilirea de relații comerciale;
  • Extinderea portofoliului de clienți: identificare și atragere de noi clienți;
  • Dezvoltarea cifrei de afaceri pe zona alocată;
  • Realizarea obiectivelor planificate prin desfășurarea activităților zilnice in concordanță cu politicile și regulile interne ale organizației ( ofertare, livrare, încasare etc.);
  • Raportarea periodică a rezultatelor;
  • Realizarea targetului de vânzări impus;
Oferim:
  • Spațiu de lucru modern, laptop , telefon, mașină;
  • Lucru într-o echipă tânără, ambițioasă și cu scopuri comune;
  • Program de lucru full time, 8 ore/zi de luni până vineri;
  • Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei si bonusuri;

Paints Market comercializeaza cele mai comune si complexe grupe de vopsele, promovand atat produse din import, cat si produse autohtone, evidentiind astfel calitatea produselor romanesti.
Astfel, dorim sa concepem un proiect inovator pentru piata de vopsele din Romania, realizand un sistem de comparare in timp real intre produsele comercializate, avand ca scop evidentierea produselor de inalta calitate.
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos