REPREZENTANT VANZARI

SURUB TRADE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 700 - 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari

- serios, punctual;
- cu abilitati de comunicare si negociere;
- permis de conducere categoria B, cu experienta;
- disponibil pentru deplasari;
- diploma de bacalaureat obligatorie.

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti.

- salariu 3000 Ron Net + bonusuri din vanzari;
- bonuri de masa 20 Ron/Zi si/sau diurna de deplasare;
- masina, laptop si telefon de serviciu;
- lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de promovare;
- siguranta locului de munca;
- perspective de viitor.

Din anul 1993, SC SURUB TRADE SRL, este una dintre cele mai de succes societati din Romania in domeniul productiei si comercializarii organelor de asamblare.
Programul comercial cuprinde toate organele de asamblare standardizate, respectiv produse speciale, unicat executate, din otel si otel inoxidabil.
Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos