Reprezentant vanzari

FERMIT SA - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam reprezentanti de vanzari pentru completarea echipei noastre de vanzari.
Candidatul ideal ar trebui sa aiba experienta in vanzari, preferabil piese auto, sa fie inclinat spre performanta si atingere obiective.

Descrierea jobului

  • Promovare produse din gama de fabricatie in zona de distributie, ofertare, negociere.
  • Castigarea de noi clienti, fidelizarea clientilor existenti
  • Livrare si facturare
  • Incasare creante

Beneficii:
  • Salariu negociat si comision din incasari
  • Tichete de masa
  • Masina de serviciu, telefon

Suntem Fermit SA, societate cu capital integral privat, infiintata in 1969, in Rm Sarat, jud Buzau. Suntem producatori si distribuitori cu traditie pe piata pieselor auto din tara, producem materiale de frictiune si garnituri de etansare pentru toate marcile de autoturisme existente : placute de frana, blocuri de frana, ferodouri pentru ambreiaje, discuri de ambreiaj asamblate, saboti de frana si garnituri de etansare.Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri prin punctele de lucru din Arad, Bucuresti, Brasov, Bacau, Cluj, Craiova si distributie de la sediu.. Calitatea si avantajele noastre au puterea de a convinge orice consumator de tip Fermit.

Publicat 19 ian. 2022 Expiră 18 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos