Reprezentant Vânzări

MC BAUCHEMIE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

# bun comunicator;
# fire sociabila si carismatica;
# serios, onest, integru;
# interesat de domeniul constructiilor;
# capacitate de invatare produse noi;
# deschidere pentru intelegerea tehnica a situatiilor din santier;

Descrierea jobului

Permis conducere categorie B
Disponibilitate la vizite in zona arondata

Se ofera:
Stabilitate, autoturism de serviciu, laptop, telefon.
Salariu corelat cu performantele obtinute.
CV-urile se depun la sediul Decora sau la adresa de mail: daniel.sandu@mc-bauchemie.ro

MC-Bauchemie is one of the leading international producers of building chemical products and technologies. Headquartered in Bottrop, Germany, the group boasts a workforce in excess of 2,500 employees and operations in more than 40 countries around the globe. Established over 50 years ago, it has acquired a name for advanced solutions in concrete treatment and construction maintenance and repair.

Publicat 26 nov. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos